Dlaczego Tedex

Produkty Tedex zostały dobrze ocenione przez szerokie grono użytkowników olejów: zarówno przez właścicieli samochodów osobowych, stacje obsługi jak i dużych odbiorców z transportu publicznego oraz przemysłu, budownictwa i rolnictwa. Doskonała jakość surowców, nowoczesne technologie, oraz nasi wysokiej klasy specjaliści znający tzw. "kuchnię olejową" i rzeczywiste potrzeby rynku olejowego gwarantują doskonałe własności użytkowe olejów.

CERTYFIKATY I NORMY
Aby spełnić wymagania i oczekiwania klientów firma wdrożyła System Zrządzania Jakością i 8 września 2000 roku uzyskała Certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań normy EN ISO 9002 w zakresie "Produkcja, sprzedaż i serwis olejów silnikowych, przekładniowych, hydraulicznych i specjalnych oraz płynów eksploatacyjnych".
W dniu 23.10.2003 przeprowadzona została recertyfikacja Systemu Zarządzania Jakością na zgodność z wymaganiami normy EN ISO 9001:2000. W październiku 2006 roku przeszliśmy pozytywnie drugą recertyfikację naszego Systemu Zarządzania Jakością wg normy EN ISO 9001:2000. W 2010 roku certyfikowaliśmy na normę EN ISO 9001:2008 z wynikiem pozytywnym.


SIEĆ HANDLOWO-DYSTRYBUCYJNA
Własna sieć handlowo - dystrybucyjna na terenie całej Polski umożliwia stały kontakt z Klientami, zapewniając im nie tylko ciągłość dostaw, ale także bezpłatny serwis techniczny (dobory zamienników olejów i smarów, porady z zakresu stosowania środków smarnych, gospodarki i techniki smarowniczej).
Nasza firma, przez już ponad 25-letnią działalność na rynku olejowym w Polsce udowodniła ,że może gwarantować wysoką i stabilną jakość produktów, ciągłość i terminowość dostaw, a także atrakcyjne ceny i warunki współpracy.  Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym potrzebom naszych Klientów kierujemy swoje działania w stronę ciągłego udoskonalania technologii produkcji i jakości naszych wyrobów.